ÜRÜN  GRUPLARI
ECELAK BOYA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ....
 • » Metal Yüzey Ürünleri
 • » Ahşap Yüzey Ürünleri
 • » Oto Tamir Boya Sistemleri
 • » Öteki Yüzey Ürünleri
 • » Pigment Pasta Ürünleri
 • » Beton Yüzey Ürünleri
 • » Marin (Deniz) Boya ve Koruma Sistemleri
 • BETON YÜZEY ÜRÜNLERİ

  ECELAK Beton Yüzey Ürünleri beton ve çimentolu sıva gibi yüzeylere farklı uygulama yöntemleriyle su ve solvent bazlı sistemler olarak uygulanırlar. Firmamızda su bazlı emülsiyon reçine bazlı PVA, stiren akrilik, silikonlu boya tipleriyle solvent bazlı epoksi, akrilik, vinil ve kauçuk bazlı beton koruma ve boyama sistemleri üretilmektedir.

  SOLVENTLİ EPOKSİ BETON ÜRÜNLERİ
  ECELAK 2K Solventli Epoksi Beton Boya ve Kaplama Sistemleri, fabrika, ev, ofis ve mağaza gibi yerlerde kolay uygulanabilen, karışım süreleri kısıtlı olmayan, özellikle beton zemin ve duvarların tamiri ve bakımı için ideal sistemlerdir.
    EMÜLSİYON BAZLI BETON ÜRÜNLERİ
  ECELAK Emülsiyon Bazlı Duvar Boya ve Koruma Sistemleri, suyla incelebilen özel emülsiyon rezinlerden üretilmiştir. Ev ve işyerlerinde iç ve dış koruma amaçlı kullanılabilen komponentsiz sistemlerdir. Amatör uygulamalr için uygundur.
     
  SOLVENTSİZ EPOKSİ BETON ÜRÜNLERİ
  ECELAK Solventsiz Epoxy Beton Ürünleri, Sağlamlık, kimyasal dayanım ve estetik istenen beton zeminlerde kullanılırlar. Su ve nem izolasyonuna karşı kalıcı duvar kaplamaları.Darbe dayanımı yüksek kalın filmli solventsiz işletme ve ofis yer kaplamaları, Fabrika, ofis, banka, ev, depo ve mağaza zeminlerinde ve duvarlarında uygulama alanı bulurlar.
    SOLVENT BAZLI BETON ÜRÜNLERİ
  ECELAK Solvent bazlı beton boya ve koruma ürünleri özel polimerlerle hazırlanmış, tek bileşenli sistemlerdir. Fırça, rulo yada özel uygulama ekipmanlarıyla uygulanırlar. Fabrika, ev, köprü, beton direk ve endüstriyel tesislerin beton yüzeylerinin korunmasında kullanılan, kolay uygulanabilen performanslı ürünlerdir
     
           
     
           
     
           
     
           
     

  İvedik OSB 1467.Cadde 1450 Sokak No:2 İvedik-ANKARA
  TEL: 0312 395 69 06
  TEL/FAX:0312 395 69 07                               Masel Boya San.Tic. Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır © 2014