ÜRÜN  GRUPLARI
ECELAK BOYA ÜRÜN ÇEŞİTLERİ....
 • » Metal Yüzey Ürünleri
 • » Ahşap Yüzey Ürünleri
 • » Oto Tamir Boya Sistemleri
 • » Öteki Yüzey Ürünleri
 • » Pigment Pasta Ürünleri
 • » Beton Yüzey Ürünleri
 • » Marin (Deniz) Boya ve Koruma Sistemleri
 • PİGMENT PASTA ÜRÜNLERİ

  ECELAK Konsantre Pigment Pastaları, kullanılacak sisteme uygun olarak mixing (her oranda karıştırılabilen tipler) yada tinting (belli oranlarda karıştırılabilen tipler) olarak kullanılabilirler. Basit tart karıştır yöntemiyle çok kolaylıkla kullanıma hazırdırlar. Dispersiyon ekipmanları gerektirmezler. Zamandan, işçilikten ve malzemeden ekonomi sağlarlar.

  509 NEOKONS RENK PASTALARI
  ECELAK 509 serisi NeoKons Konsantre Renk Pastaları, fırça, rulo yada pistoleyle uygulanan tüm solvent bazlı boyaların gerekliliklerine tam olarak cevap verecek biçimde hazırlanmıştır. Bu nedenle oldukça geniş bir uygulama alanı bulurlar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
    539 KONVENS RENK PASTALARI
  539 KONVENS RENK PASTALARI, fırça yada pistoleyle uygulanan solvent bazlı boyaların gerekliliklerine tam olarak cevap verecek biçimde hazırlanmıştır. 539 Konvens mix sistem konsantre renk pastaları Sentetik Boyalarda, Endüstriyel Rapid boyalarda, Selülozik boyalarda, 2K Poliüretan boyalarda ve Fırın kurumalı boyalarda kullanılırlar.
     
  560 UNİVERSAL RENK PASTALARI
  ECELAK 560 Universal Konsantre Renk Pastaları, fırça, rulo yada pistoleyle uygulanan tüm su ve solvent bazlı boyaların gerekliliklerine tam olarak cevap verecek biçimde hazırlanmıştır. ECELAK 560 Universal Konsantre Renk Pastaları, her tip su bazlı ve solvent bazlı sistemlerde kullanılabilir.
    539 DEMİROKS TRANS OKSİT RENK PASTALARI
  ECELAK 539 DemirOks Transparan Konsantre Renk Pastaları, silme, çekme, fırça yada pistoleyle uygulanan renklendirici ve boyaların gerekliliklerine tam olarak cevap verecek biçimde hazırlanmıştır. Sentetik Ahşap Patina Renklerinde, Selülozik Ahşap Patina Renklerinde, Ahşap Emprenye Renk Sistemlerinde ve Metalik Boyalarda kullanılırlar.
     
  510 SOLİD EPOKSİ RENK PASTALARI
  ECELAK 510 Solventsiz Epoksi Konsantre Renk Pastaları, fırça, rulo yada pistoleyle uygulanan tüm solventsiz epoksi sistemlerin gerekliliklerine tam olarak cevap verecek biçimde hazırlanmıştır. Bu nedenle oldukça geniş bir uygulama alanı bulurlar. 510 Solventsiz Epoksi Konsantre Renk Pastaları solventsiz epoksi sistemlere maksimum %10 oranında verilerek kullanılır
    588 POLİMER PİGMENT PASTALARI
  ECELAK 588 Polimer Pigment Pastaları, Film, rulo ya da mikserle hamur halinde karıştırılarak kalıplanan Polyester, PU, PVC, kauçuk, ve poliamid gibi bir çok polimer sistemlerin renklendirilmesinde kullanılır. Organik solvent içermez.
     
  516 AQUAPAST RENK PASTALARI
  ECELAK 516 seri AquaPast Su Bazlı Konsantre Renk Pastaları her tip su bazlı sistemde kullanılabilir. Su bazlı bu pastalar yüksek pigment miktarında ve örtücülüktedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
    590 AKRİLİK PİGMENT PASTALARI
  ECELAK 590 Akrilik Pigment Pastaları, İki bileşenli akrilik sistem oto ve öteki 2K PUR sistem akrilik boya renklerinin hazırlanmasında kullanılır. Beyaz dışındaki tüm renk pastaları konsantredir.