ÜRÜN  GRUPLARI
Epoksi Uygulama ve İşçi Desteği...

      Epoksi Uygulama ve İşçi Desteği...


 

 

 

 

 

 

 

 

  
   
epoksi-astar Epoksi Astarlar
Epoksi esaslı astar malzemeleri boya, kaplama, tamirat ve montaj uygulamalarında aderans etkisini artırmak ve yapışma performansını maksimuma çıkarmak için mutlaka kullanılması gereken rürün gruplarıdır.
   
epoksi-boya Epoksi Boyalar
Epoksi esaslı boyalar ağır sanayi ve makine endüstrisinde kullanıldığı gibi denizcilik sektörününde en önemli kalemi arasında yer alır. Ayrıca inşaat sektöründe de farklı birçok alanlar da kullanılmaktadır.
   
epoksi-zemin-kaplama Epoksi Zemin Kaplamaları
Epoksi kaplama malzemeleri zemin sektöründe çığır açmış ve içmimari dekorasyonlarda sınırları ortadan kaldırmış harika bir ürün grubudur. Aynı zamanda mekanik ve kimyasal dayanımları sayesinde endüstriyel alanlarda zemin kaplamalarının vazgeçilmezi olmuştur.
   
epoksi-mortar Epoksi Tamir ve Montaj Harçları
Epoksi esaslı tamir harçları daha çok inşaat sektöründe kullanılan beton tamiratları ve güçlendirme konularında son derece başarılı onarım malzemeleridir.
Epoksi esaslı montaj harçları ile makine ve inşaat sektöründe önem arz eden montajlama işlerinde performansı sayesinde yapıştırmadan ziyade montaj edilen ürünün bir parçası gibi hareker ederler.
   
su-yalitimi Epoksi Su Yalıtım Ürünleri
Su yalıtım konularında dünyada hiçbir rakibi olmayan epoksi izolasyon malzemeleri su sızdırmazlık istenen her noktada kesin çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda çok iyi bir kaplama malzemesi olmasıda yalıtım sonrasında ilave bir kaplama maliyetini ortadan kaldırmaktadır.
   
epoksi-zemin-temizleme Yüzey Temizleme Ürünleri
Epoksi uygulanacak alanlarda yüzeyin temizlenmesi epoksi ürünlerinin yapışma performansları ve kullanım ömrünün uzunluğu açısından oldukça önemlidir. Temizleme ürünleri aynı zamanda epoksi zemin kaplamalarında uzun süreli kullanımlarda meydana gelen kirlenmerin giderilmesinde de kullanılır.
   
epoksi-cila Parlatıcı Cilalar
Zamanla parlaklığını yitiren epoksi zemin kaplamalarında ilk günki parlaklığı yeniden oluşturmak için kullanılır. Parlaklığın kaybolmamasını aynı zamanda da kirlenmenin gecikmesini istiyorsanız zemin kaplama uygulamalarından hemen sonra koruyucu cilaları mutlaka kullanın.
   
   

İvedik OSB 1467.Cadde 1450 Sokak No:2 İvedik-ANKARA
TEL: 0312 395 69 06
TEL/FAX:0312 395 69 07                             Masel Boya San.Tic. Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır © 2014