ÜRÜN  GRUPLARI
HAKKIMIZDA...

        1996 yılında kurulan MASEL BOYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. sınıfında da değişikliğe girerek Elektrostatik toz boya , Mobilya boya&vernikleri , Sanayi boyaları , Özel amaçlı ürünler ve yardımcı ürünleri alım satımına başlayarak ve bu zaman dilimine güçlü çözüm ortakları ile çalışarak kazanmıştır, kaliteli ürünü, iyi hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ticari faaliyetine bugün ilk günkü heycan içerisinde yolunda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.


VİZYONUMUZ

   Değerlerimiz, bilgimiz ve çalisanlarimizla, müsterilerimizin ve tedarikçilerimizin memnuniyetini saglamak ve gelisime pararel olarak kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak temel amacımızdır.

MİSYONUMUZ

   Sürekli gelisim anlayisi ile, bilgi ve tecrübemizden yararlanarak, ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentilerine uygun hale getirmek. Müsterilerimiz ve tedarikçilerimizle köklü ve uzun süreli iliskiler kurmak. Tüm çalisanlarimizi tesvik etmek ve basarilarini desteklemek. Olasi tüm firsatlari degerlendirerek ortaklarimiza ve yatirimcilarimiza ekonomik deger katmak.


İvedik OSB 1467.Cadde 1450 Sokak No:2 İvedik-ANKARA
TEL: 0312 395 69 06
TEL/FAX:0312 395 69 07                             Masel Boya San.Tic. Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır © 2014