ÜRÜN  GRUPLARI

       1996  yılında  kurulan  MASEL BOYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  sınıfında da değişikliğe girerek Elektrostatik toz boya , Mobilya boya&vernikleri , Sanayi boyaları , Özel amaçlı ürünler ve yardımcı ürünleri alım satımına başlayarak ve bu zaman dilimine güçlü çözüm ortakları ile çalışarak kazanmıştır, kaliteli ürünü, iyi hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ticari faaliyetine bugün ilk günkü heycan içerisinde yolunda emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ
  Eko Boya & Epoksi
Özellikle çeşitli kimyasallara dayanıklı olmaları nedeniyle daha fonksiyonel boyalar olup iç ve Dış mekanda kullanılırlar. Ancak son yıllarda dekoratif amaçlı olarak da uygulama alanları bulmaktadır.

  Poliüretan Dolgu Vernikler
Hızlı kuruma, kolay zımparalanma ve yüksek doldurma gücüne sahip ürünler.Farklı beklentileri karşılamak üzere kendi sınıfında eşsiz özelliklere sahip, en iyi çözümü sunmak için farklılaştırılmış dolgu çeşitleri bu sınıf içinde yer almaktadır.

  AKZO NOBEL & Poliüretan Ürünlerimiz
PURPLUS Poliüretan Dolgu Verniği 
Poliüretan Dolgu Verniği (104) 
PURPLUS Poliüretan Sonkat Vernikler 3+1 

  ECELAK & METAL YÜZEY ÜRÜNLERİ
Metal yüzeyleri dış etkilere karşı koruma ve dekoratif (Protective and Decorative) amaçlı boyama ve koruma sitemleridirler. Bu ürünler uzun süreden beri demir, sac, çelik, döküm, alüminyum, galvaniz, bakır ve krom gibi metallerden yapılmış makine, cihaz ve yapı elemanlarının paslanmaya,


İvedik OSB 1467.Cadde 1450 Sokak No:2 İvedik-ANKARA
TEL: 0312 395 69 06
TEL/FAX:0312 395 69 07                             Masel Boya San.Tic. Ltd. Şti Tüm Hakları Saklıdır © 2014